بازی لیزر تگ در ایران

تب تردز فروکش کرد

تب تردز فروکش کرد به گزارش لیزر تگ، شبکه اجتماعی ˮتردزˮ شرکت متا پلت فرم که به ˮقاتل توییترˮ شهرت پیدا کرده، با کاهش تعداد کاربران روزانه فعال و زمان سپری شدن در این اپلیکیشن، از زمان راه اندازی شدن در آخر هفته گذشته، روبرو شده است.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، شبکه اجتماعی متن محور "تردز"، هفته گذشته افتتاح شد و ظرف مدت پنج روز، ۱۰۰ میلیون نفر به عضویت آن پیوستند. با این وجود، آمار شرکتهای "سنسور تاور" و "سیمیلار وب" نشان داده است که این پلت فرم با کاهش نرخ رشد و تعامل کاربران روبرو شده است.

داده های "سنسور تاور"، کاهش قابل ملاحظه تعامل کاربران از زمان راه اندازی شدن "تردز" در پنج شنبه گذشته را نشان داده است. تعداد کاربران روزانه فعال این پلتفرم، روزهای سه شنبه و چهارشنبه، حدود ۲۰ درصد کمتر از شنبه بود و زمانیکه هر کاربر در این شبکه اجتماعی سپری نمود، از ۲۰ دقیقه، به ۱۰ دقیقه رسید که یک کاهش ۵۰ درصدی بوده است.

آمار شرکت تحلیل و داده دیجیتالی "سیمیلار وب" هم روندهای مشابه را تائید می کند. طبق این آمار، "تردز" با کاهش بیشتر از ۲۵ درصدی تعداد کاربران روزانه فعال در فاصله هفتم ژوییه تا دوشنبه در گوشی های اندروید، روبرو شده است اما این شرکت هنوز آمار در ارتباط با دستگاههای iOS را نهایی نکرده است. آمار "سیمیلار وب" همینطور نشان داده است زمان استفاده از "تردز"، حدودا نصف شده و زمانیکه کاربران آمریکایی در این اپلیکیشن سپری کرده اند، از حدود ۲۰ دقیقه در ششم ژوییه، به بیشتر از هشت دقیقه در دهم ژوییه، کاهش پیدا کرده است.

"تردز" از پنجم ژوییه که راه اندازی گردید، به علت ارتباط با اینستاگرام و امکان استفاده از نام کاربری و انتقال دنبال کننده ها از این شبکه اجتماعی اشتراک گذاری عکس و بازخورد مثبت تبلیغات کنندگان، سر و صدای زیادی به پا کرد. وبسایت فناوری "ورج" گزارش کرده بود کاربران ظرف مدت یک روز، بیشتر از ۹۵ میلیون پست در "تردز" ارسال کرده و ۱۹۰ میلیون لایک کرده بودند.

با این حال، "تردز" در ایام نخست فعالیت خود بوده و افزایش یکباره عضویت ها طبیعی است، چونکه کاربران سرویس جدید و فضای آنرا کنکاش می کنند تا مناسب بودن آنرا ارزیابی کنند.

آدام موسری، مدیر اینستاگرام و "تردز" در شرکت متا پلتفرم، با صراحت گفته است وی قصد ندارد اخبار یا سیاست را در این پلت فرم جدید در ارجحیت قرار دهد و ازاین رو، امکان دارد "تردز" برای برخی از کاربران بانفوذ، نتواند جایگزینی برای توییتر باشد.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، جاسمین انبرگ، تلحیلگر ارشد "اینسایدر اینتلیجنس" اظهار داشت: اگر از هر چهار کاربر اینستاگرام، یک نفر ماهانه از "تردز" استفاده نمایند برای شرکت متا کفایت می کند تا "تردز" به بزرگی توییتر باشد.

منبع:

1402/04/24
11:27:40
0.0 / 5
298
تگهای خبر: iOS , اپل , اپلیكیشن , اندروید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است