بازی لیزر تگ در ایران

قول واتساپ برای شفافیت بیشتر در اتحادیه اروپا

قول واتساپ برای شفافیت بیشتر در اتحادیه اروپا لیزر تگ: واتساپ موافقت نمود درباره ی تغییراتی که در سیاست حریم خصوصی اعلام شده در سال 2021 صورت می دهد، شفافیت بیشتری در اتحادیه اروپا داشته باشد.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، سازمان مصرف کننده اروپایی و شبکه اروپایی نهادهای حامی مصرف کنندگان، سال قبل به واتساپ گفتند این پیامرسان تغییرات صورت داده در سیاست حریم خصوصی خودرا به شکل واضح و روشن اعلام نکرده و قوانین این بلوک را نقض کرده است.

کشورهای عضو اتحادیه اروپا می توانند شرکتها را برای نقض این قوانین، مجازات کنند.

کمیسیون اروپا اعلام نمود واتساپ حالا موافقت کرده است تغییرات و چگونگی تاثیر آنها بر حقوق کاربران را برای قراردادهای کاربران اتحادیه اروپا توضیح دهد و موافقت کرده است امکان پذیرفتن یا مخالفت با این تغییرات را بطور برجسته برای کاربران نمایش دهد و مطمئن شود که کاربران می توانند پنجره های ظاهره شونده درباره ی این بروزرسانی ها را به آسانی ببندند.

واتس اپ همین طور تائید کرد اطلاعات شخصی کاربران با اشخاص ثالث یا شرکت های دیگر متا نظیر فیسبوک برای اهداف تبلیغاتی، به اشتراک گذاشته نمی شود.

بر اساس گزارش رویترز، دیدیه ریندرز، کمیسیونر عدالت اتحادیه اروپا اظهار داشت: مصرف کنندگان حق دارند بدانند با چه چیزی موافقت می کنند و این انتخاب، دربرگیرنده چه مواردی است تا بتوانند درباره ی ادامه استفاده از واتس اپ، تصمیم بگیرند.

منبع:

1401/12/16
14:06:35
0.0 / 5
172
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است