بازی لیزر تگ در ایران

اینتل حقوق مدیران و کارمندانش را کاهش داد

اینتل حقوق مدیران و کارمندانش را کاهش داد لیزر تگ: لیزر تگ: شرکت اینتل در برخورد با کاهش سریع فروش و درآمد، حقوق مدیران و کارمندانش را کم کرد.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، رویترز به نقل از یک منبع مطلع نوشت: این کاهش از پنج درصد حقوق پایه برای کارمندان متوسط تا ۲۵ درصد برای پت گلسینگر، مدیرعامل اینتل را دربرمی گیرد. دستمزد کارکنان ساعتی کاهش پیدا نخواهد کرد.

سخنگوی اینتل در اطلاعیه ای اعلام نمود: این تغییرات، روی مدیران تاثیر بسیار بیشتری خواهد داشت و به پشتیبانی از سرمایه گذاری و کارکنان این شرکت، کمک می نماید.

اینتل هفته گذشته اعلام نمود حاشیه سود این شرکت بعد از چند سال رکود در دوران پاندمی کووید، در پی رکود بازار کامپیوتر شخصی، سقوط کرده است. اینتل که می خواهد امسال سه میلیارد دلار از هزینه هایش را کم کند، در سه ماهه چهارم سال میلادی گذشته ۷.۷ میلیارد دلار نقدینگی از فعالیتهایش تولید کرد و ۱.۵ میلیارد دلار سود نقدی پرداخت کرد.

گلسینگر تصدیق کرد: اینتل سهم بازارش را به رقیبانی نظیر AMD که روز سه شنبه، فروش بالاتر از انتظار وال استریت را گزارش کردواگذار کرده است.

این منبع مطلع اظهار داشت: کاهش حقوق در اینتل، علاوه بر کاهش پنج درصدی برای کارمندان متوسط و کاهش ۱۰ درصدی برای کارمندان در سطح معاون رییس و کاهش ۱۵ درصدی برای مدیران ارشد بجز مدیرعامل است. اینتل همین طور برنامه پاداش عملکرد سه ماهه و افزایش حقوق برمبنای شایستگی را به حال تعلیق درآورد.

بر اساس گزارش رویترز، پاداش عملکرد سالانه برمبنای عملکرد مالی اینتل به قوت خود باقی خواهد ماند اما این پاداشها در سال های اخیر که این شرکت از رقیبانش عقب افتاده است، کوچکتر شده اند.

منبع:

1401/11/13
16:35:55
0.0 / 5
219
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است