بازی لیزر تگ در ایران

قهر چینی ها از بازار گوشی موبایل

قهر چینی ها از بازار گوشی موبایل لیزر تگ: کندی رشد اقتصادی و محتاط شدن مصرف کنندگان برای هزینه بیشتر، موجب شد فروش تلفن هوشمند چین در سال 2022، برمبنای سالانه، 13 درصد کاهش پیدا کند که بزرگترین کاهش در یک دهه گذشته بود.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، موسسه تحقیقاتی آی دی سی (IDC) اعلام نمود مجموع گوشیهایی که طی سال میلادی گذشته، در چین فروش رفت، به ۲۸۶ میلیون دستگاه رسید که کمترین میزان از سال ۲۰۱۳ بود و برای اولین بار، فروش سالانه گوشی در چین به زیر ۳۰۰ میلیون دستگاه رسید.

سازنده چینی ویوو (Vivo)، با سهم بازار ۱۸.۶ درصدی، پرفروش ترین برند بود و مجموع فروشش، برمبنای سالانه ۲۵.۱ درصد کاهش پیدا کرد.

برند آنر (Honor) دومین برند پرفروش بود و فروش این شرکت، بیش از ۳۴ درصد افزوده شد.

شرکت اپل و اوپو (Oppo)، بطور مشترک در جایگاه سوم ایستادند. فروش اپل برمبنای سالانه ۴.۴ درصد کم شد اما عملکرد این شرکت در مقایسه با رکود بازار، مطلوب بود.

به گفته پژوهشگران، با توجه به این که اپل در سه ماهه چهارم، برند پرفروش بود اما فروش آیفون برمبنای سالانه، به سبب مشکلات زنجیره تامین که ناشی از اختلال تولید شرکت تایوانی فاکسکان در شهر ژنگژو بود، کاهش پیدا کرد.

تدابیر سخت گیرانه چین برای کنترل شیوع کووید ۱۹ که در بهار سال ۲۰۲۲ در شهرهای گوناگون تشدید شد، اقتصاد این کشور را به شدت متاثر کرد و ضعیف رین عملکرد اقتصادی این کشور در حدود نیم قرن اخیر را رقم زد.

بر اساس گزارش رویترز، کاهش شدید فروش تلفن هوشمند در چین، مشابه وضع بازار جهانی است. طبق آمار آی دی سی، فروش جهانی تلفن هوشمند در سال ۲۰۲۲، به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دستگاه رسید که کمترین میزان از سال ۲۰۱۳ بود و برمبنای سال به سال، بیش از ۱۱ درصد کاهش نشان داد.
1401/11/10
09:31:31
0.0 / 5
261
تگهای خبر: اپل , تولید , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است