بازی لیزر تگ در ایران
در مراسمی با حضور وزیر علوم؛

برترین پژوهشگران کشور

برترین پژوهشگران کشور به گزارش لیزر تگ، در مراسمی با حضو وزیر علوم پژوهشگران برتر دانشگاه ها و مراکز وابسته به وزارت علوم و دستگاههای دیگر، نشریات برگزیده و انجمن علمی برگزیده معرفی گشتند.



به گزارش لیزر تگ به نقل از مهر، بیست و سومین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده با حضور دکتر محمد علی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، علی خیرالدین معاون فناوری و پیمان صالحی معاون پژوهشی وزارت علوم در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

در این مراسم از فناوران در ۵ بخش "فناور برتر دانشگاهی"، "فناور برتر پارکی (مستقر در پارک های علم و فناوری) "، "فناور برتر مرکز رشدی (مستقر در مراکز رشد) "، "فناور برتر دانشجویی" و "فناور برتر دستگاهی" (فناوران دستگاههای دیگر) تقدیر گردید و پژوهشگران برتر دانشگاه ها و مراکز وابسته به وزارت علوم و دستگاههای دیگر، نشریات برگزیده و انجمن علمی برگزیده هم عرضه شدند.

همینطور ضمن معرفی برترین اعضای هیات علمی در ارتباط با صنعت، استانداران برتر حامی فناوری، استانداران و رؤسای دانشگاه های حامی پژوهش و فناوری هم مورد تقدیر قرار گرفتند.
برترین پژوهشگران کشور به این شرح است؛

مسعود ترکزاده از پژوهشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان در رشته زیست شناسی-بیوشیمی

فاطمه سادات طباطبایی اصل از پژوهشگاه دانش های بنیادی در رشته فیزیک-اخترفیزیک،

محمود حکمت نیا از پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در رشته حقوق خصوصی،

مرضیه تولایی از پژوهشگاه رویان در رشته زیست شناسی تکوینی

یداله اردوخانی از دانشگاه الزهرا در رشته ریاضی کاربردی

ابوالفضل شاه آبادی از دانشگاه الزهرا در رشته علوم اقتصادی

طیبه مدرکیان از دانشگاه بوعلی همدان در رشته شیمی تجزیه

ابراهیم بابایی از دانشگاه تبریز در رشته برق قدرت

انوشیروان کاظم نژاد از دانشگاه تربیت مدرس در رشته آمار حیاتی

علیرضا بدیعی از دانشگاه تهران در رشته شیمی معدنی

سیدهادی رضوی از دانشگاه تهران در رشته علوم و صنایع غذایی

سیدحسین رضوی حاجی آقا از دانشگاه خاتم در رشته مدیریت صنعتی

حامد فضل الله تبار از دانشگاه دامغان در رشته مهندسی صنایع

دانیال کهریزی از دانشگاه رازی در رشته مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی

یاسر شهبازی از دانشگاه رازی در رشته بهداشت مواد غذایی

علیرضا قاسم پور از دانشگاه شهید بهشتی در رشته شیمی تجزیه

وحید نجاتی از دانشگاه شهید بهشتی در رشته علوم اعصاب شناختی

حمیدرضا پورقاسمی از دانشگاه شیراز در رشته علوم و مهندسی آبخیزداری

بهزاد رضایی از دانشگاه صنعتی اصفهان در رشته شیمی

شمس اله ایوبی از دانشگاه صنعتی اصفهان در رشته علوم خاک

ماشالله رضاکاظمی از دانشگاه صنعتی شاهرود در رشته مهندسی شیمی

امیر شاملو از دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی مکانیک

محمدتقی تقوی فرد دانشگاه علامه طباطبایی
حمید اراضی از دانشگاه گیلان در رشته فیزیولوژی ورزشی

مینو قره بگلو از دانشگاه هنر اسلامی تبریز در رشته معماری

غلامحسین معماریان از دانشگاه علم و صنعت ایران در رشته هنرهای کاربردی

علی بهرامی سامانی از سازمان انرژی اتمی در رشته مهندسی هسته ای

فریبرز منصور قناعی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان از پژوهشگران برتر وزارت بهداشت در رشته بیماری های گوارش کبد بالینی

سعید امامی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران در رشته شیمی دارویی

محمدامین حجازی از وزارت جهاد کشاوزی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در رشته تغذیه و بیوتکنولوژی غذایی
محمدرضا خسروی نیکو از وزارت نفت در رشته شیمی

تقدیر از فناوران برتر

اسامی فناوران برتر که مورد تقدیر قرار گرفتند به شرح زیر است؛
هدی ملاباقر، فناور برتر مرکز رشدی از مرکز رشد پژوهشکده شیمی و مهندسی شیمی
امیر چکاو، بعنوان فناور برتر مرکز رشدی از مرکز رشد مواد و انرژی
مهدی مجیدپور، فناور برتر پارکی از پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر
نادر طبیبی، فناور برتر مرکز رشدی از مرکز توسعه فناوری صنعت برق و انرژی (مرکز رشد پژوهشگاه نیرو)
مهدی محمدی، فناور برتر پارکی از پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات
رضا حسن ساجدی، فناور برتر پارکی از پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس
شاهین یوسفی، فناور برتر دانشجویی از دانشگاه علم و صنعت ایران
ابوالفضل سپهداری، فناور برتر دستگاهی از مؤسسه تحقیقات علوم شیلاتی ایران
کیوان بهشتی مال، فناور برتر پارکی از شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
فرزام فرهمند، فناور برتر دانشگاهی از دانشگاه صنعتی شریف
علی میثاقی، فناور برتر دانشگاهی از دانشگاه خوارزمی
محمدرضا آقایا، فناور برتر پارکی از پارک علم و فناوری قم
مهدی لویی پور فناور برتر دانشگاهی از دانشگاه صنعتی اصفهان
سیدصفا علی فاطمی، فناور برتر دانشگاهی از پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری
حسین حیدری، فناور برتر مرکز رشدی از مرکز رشد دانشگاه تفرش
ستار مالکی، فناور برتر دانشگاهی از دانشگاه صنعتی قوچان
سیدحسن توسلی، فناور برتر پارکی از پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی
سیروس نورافکن از پارک علم و فناوری خوزستان

معرفی نشریات برتر
دو عنوان نشریه مورد تقدیر قرار گرفتند:
"تاملات فلسفی" به صاحب امتیازی دکتر زهره توانایی از دانشگاه زنجان
مجله "جلوه هنر" به صاحب امتیازی دکتر عفت السادات افضل طوسی از دانشگاه الزهرا

انجمن های برتر
انجمن شیمی ایران با ریاست مجتبی شمسی پور در گروه علوم پایه
انجمن رمز ایران در گروه فنی و مهندسی با ریاست محمود سلماسی زاده
انجمن آموزش و توسعه منابع انسانی ایران در حوزه علوم انسانی با ریاست اباصلت خراسانی،
انجمن سیستم های سطوح آبگیر باران در گروه کشاورزی و منابع طبیعی با ریاست علیرضا اسلامی
انجمن تجارت الکترونیک در گروه بین رشته ای با ریاست محمدصادق مفتح

همکاری با صنعت
سیدمحمد مهدی هادوی از دانشگاه تربیت مدرس و بهروز مینایی بیدگلی از دانشگاه علم و صنعت ایران هم دو عضو هیات علمی بودند که بعنوان استاد برتر در همکاری با جامعه و صنعت شناخته و مورد تجلیل قرار گرفتند.

اسامی استانداران و روسای دانشگاه برتر در حوزه پژوهشی

استانداران آذربایجان شرقی، البرز و مازندران هم بعنوان برترین استانداران معرفی گشتند.
همچنین حسین کلانتری خلیل آباد، رئیس دانشگاه اسلامی واحد کرج، حشمت اله علی نژاد، رئیس دانشگاه مازندران و صفر نصراله زاده رئیس دانشگاه تبریز هم بعنوان برترین رؤسای دانشگاه در پشتیبانی از فعالان پژوهش و فناوری شناخته شدند.

1401/09/26
08:16:17
0.0 / 5
293
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است