بازی لیزر تگ در ایران
با به روزرسانی جدید

کیفیت نتایج جست وجوی گوگل بهبود پیدا می کند

کیفیت نتایج جست وجوی گوگل بهبود پیدا می کند لیزر تگ: گوگل تا چند هفته دیگر، بروزرسانی جدیدی برای موتور جست وجوی خود منتشر می کند که هدف آن آسان تر کردن یافتن محتوای باکیفیت برای کاربران است.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، با بهبودهایی که در رتبه بندی نتایج جست و جو صورت خواهد گرفت، محتوای کم کیفیت یا غیراصلی در رتبه های بالای نتایج جست وجو قرار نخواهند گرفت. گوگل اعلام نموده است که این به روزرسانی، محتوایی را هدف گرفته که برای قرار گرفتن در صفحه های اول موتورهای جست و جو طراحی شده و به عنوان محتوای اول-سئو شناخته می شود.

تست های گوگل نشان میدهد این به روزرسانی، نتایجی که کاربران در هنگام جست وجوی محتوایی مانند مطالب آموزشی، هنری، سرگرمی، خرید و محتوای مربوط به فناوری مشاهده می کنند را بهبود خواهد بخشید.

بر اساس گزارش وب سایت تِک کرانچ، این به روزرسانی، کمک خواهدنمود شمار نتایج جست و جوی کم کیفیت مربوط به وب سایت هایی که یاد گرفته اند سیستم را بازی داده و رتبه خودرا در نتایج جست و جو بالا ببرند، در رتبه های اول نتایج جست و جو کاهش پیدا کنند. گوگل وعده داده است کاربران نتایج جست و جوی مفیدتر را مشاهده خواهند کرد و این شرکت می خواهد سیستم های خودرا بازتعریف کرده و به تدریج بر طبق این بهبودها، بنا کند.

منبع:

1401/05/29
10:52:00
0.0 / 5
204
تگهای خبر: آموزش , بازی , سایت , سرگرمی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است