بازی لیزر تگ در ایران
مدیر كل ارتباطات استان بوشهر خبر داد:

وضعیت پوشش ارتباطی در استان بوشهر پایدار می باشد

وضعیت پوشش ارتباطی در استان بوشهر پایدار می باشد به گزارش لیزر تگ بوشهر مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر اظهار داشت: هم اکنون وضعیت کلی شبکه ارتباطی این استان در حالت عادی و ارتباطات پایدار و مطلوب است.


علی سملیان روز یکشنبه در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: حفظ پایداری ارتباطات در شهرها و روستاهای سیلابی، بررسی مسیرهای فیبرنوری داخل استان و پایداری آنها در مقابل حوادث و شرایط بحرانی در دستور کار اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر قرار دارد.
وی اشاره کرد: با انجام هماهنگی ها و پیگیری های لازم برای اعزام نیروهای پشتیبان فنی، آمادگی لازم وجود دارد تا با اعزام نیروها نسبت به قطعی ارتباطات احتمالی اقدام گردد.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر باتوجه به بارش های سیلابی در روز پنجشنبه، درباره آخرین وضعیت ارتباطی استان اظهار داشت: هم اکنون وضعیت کلی شبکه ارتباطی در استان بوشهر در حالت عادی و ارتباطات پایدار و مطلوب است.
سملیان اظهار داشت: در وضعیت بحران، داشتن شبکه ارتباطی پایدار و بدون اختلال برای تیم های مدیریت بحران و مردم همچون با اهمیت ترین الزاماتی است که بر آن تاکید فراوان شده است.
وی عنوان کرد: سامانه بارشی موسمی از عصر سه شنبه گذشته، فعالیت خودرا در استان بوشهر آغاز نموده است و برمبنای پیش بینی های هواشناسی تا دوشنبه در این استان فعال است.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با اعلان اینکه در زمان حاضر، در هیچ نقطه ای از استان بوشهر بارش سیلابی نیست، اضافه کرد: تا کنون بیشترین بارش در شهر برازجان با ۹۰ میلی لیتر به ثبت رسیده است.
منبع:

1401/05/10
10:42:53
0.0 / 5
202
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است