بازی لیزر تگ در ایران

تولید خودرو های برقی فاکسکان در اروپا

تولید خودرو های برقی فاکسکان در اروپا رئیس فاکسکان اعلام نمود این غول فناوری درحال بررسی ساخت خودرو های برقی در اروپا، هند و آمریکای لاتین است.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، فاکسکان که سابقا "هون های پرسیژن تکنولوژی" نام داشت، می خواهد یک بازیگر بزرگ در بازار جهانی خودروی برقی شود و با استارتاپهای آمریکایی فیسکر و گروه انرژی PTT تایلند قراردادهایی بسته است.

لیو یونگ وی، رئیس هیات مدیره فاکسکان در یک همایش تجاری در تایپه بعد از رونمایی سه نمونه اولیه خودروی برقی این شرکت در روز دوشنبه، اظهار داشت: به علت محدودیتهایی که در افشای طرحها وجود دارد، نمی تواند جزئیات بیشتری از برنامه های فاکسکان برای اروپا، هند و آمریکای لاتین را عرضه کند.

وی اظهار داشت: اروپا اندکی سریع تر خواهد بود. این حرف را قبول دارم اما درباره مکان تولید خودرو های برقی نمی توانم حرفی به شما بزنم.

وی درباره همکاری فاکسکان با شرکتهای خودروسازی آلمان اظهار داشت: جدول زمانی نخست اروپا، سپس هند و آمریکای لاتین خواهد بود. مکزیک هم احتمال زیادی دارد که باشد. رئیس فاکسکان پیش از این از مکزیک بعنوان پایگاه احتمالی تولید خودروی برقی نام برده بود.

وی اظهار داشت: فاکسکان از مدل ساخت، اداره و بومی سازی بهره برده و با شرکایش برای ساخت و اداره کارخانه های بومی و سپس فروش به مصرف کنندگان بومی سرمایه گذاری می نماید.

فاکسکان و شرکت خودروسازی استلانتیس در مه برنامه ای برای تشکیل یک جوینت ونچر به منظور تأمین فناوریهای داخل خودرو و در ارتباط با خودرو در سرتاسر صنعت فناوری اعلام نمودند. این شرکت ماه جاری کارخانه ای را از شرکت لورد استون موتور آمریکا برای تولید خودروی برقی خریداری کرد. در اوت هم یک کارخانه تراشه را در تایوان خرید تا تقاضای آتی برای تراشه های خودرو را تأمین کند.

فاکسکان که برای تولید آیفون اپل شناخته شده است، با هدف متنوع کردن منابع درآمدش و فاصله گرفتن از تولید قراردادی محصولات الکترونیکی، فراهم کردن قطعات یا خدمات برای ۱۰ درصد از خودرو های برقی جهان در فاصله سال ۲۰۲۵ تا ۲۰۲۷ را هدف گذاری کرده است.

بر اساس گزارش رویترز، لیو در این همایش اظهار نمود: تایوان به علت توانمندی در تولید نرم افزار و نیمه رساناها، در زمینه خودرو های برقی برتری طبیعی دارد.

منبع:

1400/07/29
22:32:59
0.0 / 5
248
تگهای خبر: اپل , بازی , تكنولوژی , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است