بازی لیزر تگ در ایران

دفاتر پستی در ایام كرونایی دایر است

دفاتر پستی در ایام كرونایی دایر است به گزارش لیزر تگ به قول مدیرکل دفتر ارتباطات شرکت ملی پست، در روزهایی که محدودیت های کرونایی در کشور اعمال شده، از آنجایی که شرکت پست در گروه یک و سازمان های خدمت رسان قرار دارد، مردم می توانند در ساعات اداری طبق روال عادی از خدمات شرکت پست استفاده کنند.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، ‬تشدید شیوع کرونا و ثبت رکوردهای بالا در مبتلا شدن و مرگ و میر ناشی از این ویروس سبب شد تا محدودیت ها و تعطیلات کرونایی جدی تر شود. در این بین، فعالیت ها در هر شهر و منطقه ای بسته به وضعیت مبتلا شدن و مرگ و میر ناشی از کرونا متوقف یا نیمه متوقف شده، علیرغم این گروه های خدمت رسان در این زمان به فعالیت خود ادامه می دهند.
در این راستا حسن عمیدی -مدیرکل دفتر ارتباطات شرکت ملی پست- ضمن اشاره به فعالیتهای شرکت ملی پست در شرایط انتشار کرونا در ایران، بیان نمود: از اسفندماه ۹۸ با شیوع کرونا در کشور، شرکت ملی پست هم قدم با دیگر افراد و سازمان هایی که به مردم خدمت رسانی کردند، در خط مقدم مبارزه با کرونا بودند، در حالیکه مردم در قرنطینه بودند، اقلام و اشیا خویش را از راه شرکت پست ارسال می کردند.
وی افزود: در این مقطع زمانی که کرونا سخت تر شده و وارد پیک پنجم کرونا شدیم، با عنایت به این که مجموعه شرکت ملی پست در گروه یک و سازمان های خدمت رسان قرار دارد، مانند آتش نشانی، بیمارستان ها و مراکز اورژانس، خدمات آن جزء الزامات و ضروریات روزمره زندگی شهروندان است و هیچ اختلالی در فعالیت پست به وجود نیامده، ازاین رو مردم می توانند خدمات خویش را از شرکت پست دریافت نمایند و ما می توانم به قطع زنجیره کرونا و خروج از این پیک کمک نماییم.
به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، در دوران شیوع کرونا بخصوص تعطیلات دو هفته ای اخیر کسب و کارها، بخش عمده ای از خریدهای مردم به صورت غیرحضوری و از راه فروشگاه های اینترنتی انجام می شود. با عنایت به این که تحویل بخش عمده این بسته ها توسط شبکه پستی انجام می شود، شرکت ملی پست با بسیج تمامی امکانات موجود و بهره گیری از ظرفیت های بخش خصوصی، کوشیده بسته ها و امانات مردم را بموقع تحویل دهد.
1400/04/20
13:32:07
0.0 / 5
247
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است