بازی لیزر تگ در ایران
با ارائه جایزه صد هزار یورویی؛

فراخوان جایزه یونسكو ۲۰۲۲ برای زنان پژوهشگر

فراخوان جایزه یونسكو ۲۰۲۲ برای زنان پژوهشگر لیزر تگ: یونسکو فراخوانی را تحت عنوان جایزه یونسکو- اورئال در سال 2022 برای زنان پژوهشگر در زمینه علوم زیستی و محیط زیستی اعلام نمود.به گزارش لیزر تگ به نقل از وزارت علوم، یونسکو فراخوانی را تحت عنوان جایزه «یونسکو- اورئال UNESCO-L’OREAL» در سال ۲۰۲۲ برای زنان پژوهشگر در زمینه علوم زیستی و محیط زیست اعلام نموده است.
این جایزه به مبلغ صد هزار یورو به پنج زن پژوهشگر از پنج قاره اهدا می شود. جهت شرکت در این جایزه پژوهشگران باید دارای دستاوردهای علمی شاخص بوده و مشارکت فعال در تحقیقات علمی در یکی از زمینه های علوم فیزیکی، ریاضیات و علوم کامپیوتری داشته باشند.
ضروری است متقاضیان توسط دانشمندان و متخصصان برجسته همچون رؤسا و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مؤسسات علمی، کرسی های تحقیقاتی و یا اساتید دانشگاهی معرفی شوند.
مهلت ثبت نام تا تاریخ ۱۰ خرداد سال جاری است و ثبت نام به زبان انگلیسی و بصورت بر خط در و بگاه به آدرس www.forwomeninscience.com انجام می شود.
علاقمندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبگاه به آدرس https: //www.forwomeninscience.com/challenge/show/۲۷ مراجعه کنند.


منبع:

1400/01/30
14:20:08
0.0 / 5
1150
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است