بازی لیزر تگ در ایران

لینكدین به جمع رقبای كلاب هاوس پیوست

لینكدین به جمع رقبای كلاب هاوس پیوست لیزر تگ: شبکه اجتماعی حرفه ای لینکدین تایید نمود روی یک تجربه صوتی اجتماعی در اپلیکیشن خود کار می کند که به تولیدکنندگان محتوا در این شبکه امکان می دهد با گروه خودشان بصورت صوتی تعامل داشته باشند.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، لینکدین با تایید این خبر به جمع رقیبان اپلیکیشن چت صوتی کلاب هاوس پیوست اما برخلاف اپلیکیشنهای رقیب کلاب هاوس که توسط فیسبوک و توییتر ایجاد می شود، لینکدین بر این باور است که قابلیت شبکه صوتی این شرکت متفاوت خواهد بود برای اینکه با کاربران دارای هویت حرفه ای مرتبط می شود نه یک پروفایل اجتماعی. بعلاوه این شرکت پلتفرمی برای جامعه تولیدکنندگان محتوا ساخته که به ابزارهایی نظیر استوریها، پخش ویدیوی زنده لینکدین، خبرنامه و قابلیتهای دیگر دسترسی دارد.

اکنون لینکدین قسمتی از تلاشهایی که در این عرصه داشته را با راه اندازی حالت Creator رسمیت بخشیده و اجازه می دهد هر فردی که بخواهد، پروفایل خودرا بعنوان پروفایلی مشخص نماید که می تواند برای به روزرسانی هایی مانند استوری و ویدیوی لایو لینکدین دنبال شود.

این تمرکز روی تولیدکنندگان محتوا، لینکدین را از نظر توسعه سرویس مشابه کلاب هاوس در مقایسه با تلاشهای فیسبوک، توییتر، تلگرام یا دیسکورد در راه رقابت جدی تر قرار می دهد.

اگرچه سرویس "توییتر اسپیسز" شرکت توییتر که رقیب کلاب هاوس است، در مرحله آزمایشی بتا قرار دارد اما هنوز ابزارهای کامل تولیدکنندگان محتوا در دسترس نیستند و تازه ماه گذشته بود که توییتر برنامه خود برای قابلیت خدمات اشتراک پولی "سوپر فالو" را اعلام نمود و امسال بتازگی بوسیله خرید یک شرکت، وارد فضای خبرنامه شده است. فیسبوک هم شماری قابلیتهای ویژه تولیدکنندگان محتوا به وجود آورده اما بتازگی در ابزارهایی مانند خبرنامه سرمایه گزاری نموده است.

بر اساس گزارش تک کرانچ، لینکدین اعلام نموده توسعه قابلیت نت ورکینگ مبتنی بر صورت، برمبنای درخواستهای اعضا و تولیدکنندگان محتوا در این شبکه اجتماعی حرفه ای صورت گرفته که خواهان فراهم شدن راه های بیشتری برای ارتباط بوسیله این پلت فرم هستند.

منبع:

1400/01/14
13:33:58
0.0 / 5
973
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , تلگرام , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است