بازی لیزر تگ در ایران

سرمایه گذاری یك میلیارد دلاری فیسبوك در حوزه خبر

سرمایه گذاری یك میلیارد دلاری فیسبوك در حوزه خبر لیزر تگ: فیسبوک متعهد شد ظرف سه سال آینده حداقل یک میلیارد دلار در صنعت خبر سرمایه گذاری کند.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، تعهد این شبکه اجتماعی برای سرمایه گذاری در صنعت خبر بعد از اعلام سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری گوگل در سال قبل انجام می گیرد. غولهای فناوری بر سر مدل کسب وکار و همین طور انتشار اطلاعات نادرست در پلتفرمشان زیر ذره بین رفته اند.

فیس بوک بتازگی با دولت استرالیا بر سر قانون پیشنهادی برای وادار کردن غولهای فناوری برای بستن قرارداد با ناشران و پرداخت پول به آنها بابت نمایش محتوایشان در پلتفرمهای خود، به بن بست رسیده بود. با این وجود بعد از سلسله مذاکراتی که با مقامات استرالیایی داشت و موافقت دولت استرالیا برای اصلاح قانون پیشنهادی، روز سه شنبه اعلام نمود صفحات خبری استرالیایی را برمی گرداند.

مسدود شدن موقتی صفحات خبری استرالیایی، صنعت خبر جهانی را شوکه کرد و انتقاد گسترده سیاستمداران و ناشران جهانی را به دنبال داشت.

فیس بوک در تشریح جزئیات این اقدام اظهار داشت: ممنوعیت اخبر مربوط به سوءبرداشت اساسی از ارتباط میان این شرکت و ناشران خبری بود. همین طور اذعان کرد تعدادی از محتوای غیرخبری در زمان مسدود شدن صفحات خبری بطور ناخواسته فیلتر شدند.

بر اساس گزارش رویترز، فیسبوک روز چهارشنبه اعلام نمود از سال ۲۰۱۸ حدود ۶۰۰ میلیون دلار در صنعت خبر سرمایه گزاری نموده است. این شبکه اجتماعی همین طور اعلام نمود با ناشران خبری در آلمان و فرانسه درباب قراردادی برای پرداخت پول برای محتوای خبری آنها سرگرم مذاکره است.

منبع:

1399/12/07
12:22:07
0.0 / 5
979
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است