بازی لیزر تگ در ایران

پرسرعت ترین اینترنت موبایل برای كدام كشورهاست؟

پرسرعت ترین اینترنت موبایل برای كدام كشورهاست؟ رتبه یک تا پنج اینترنت موبایل در جهان تا ماه دسامبر 2020، به ترتیب به قطر، امارات متحده عربی، کره جنوبی، چین و استرالیا متعلق می باشد. همین طور رتبه یک تا پنج اینترنت پهن باند ثابت در جهان، به ترتیب به تایلند، سنگاپور، هنگ کنگ و رومانی تعلق دارد.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، سرعت اینترنت از مواردی است که همیشه برای کاربران دغدغه بوده و یکی از شاخصهای کیفی خدمات اینترنتی شمرده می شود. طبق اطلاعات وب سایت Speedtest که فاکتورهای جهانی اینترنت را در کشورها بررسی می کند، تا ماه اکتبر ۲۰۲۰، متوسط جهانی سرعت دانلود اینترنت موبایل، ۳۹.۱۸ مگابیت برثانیه و متوسط جهانی سرعت آپلود اینترنت موبایل، ۱۱.۶۳ مگابیت برثانیه و تاخیر، ۳۸ میلی ثانیه بود. در حوزه اینترنت ثابت نیز متوسط جهانی سرعت دانلود، ۸۷.۸۴ مگابیت برثانیه و متوسط جهانی سرعت آپلود ۴۷.۱۶ مگابیت برثانیه و تاخیر، ۲۱ میلی ثانیه بود.
هم اکنون و طبق آخرین آمار، تا ماه دسامبر سال ۲۰۲۰، متوسط جهانی سرعت دانلود اینترنت موبایل، ۴۷.۲۰ مگابیت برثانیه و متوسط جهانی سرعت آپلود اینترنت موبایل، ۱۲.۶۷ مگابیت برثانیه و تاخیر، ۳۶ میلی ثانیه بود. در حوزه اینترنت ثابت نیز متوسط جهانی سرعت دانلود، ۹۶.۴۳ مگابیت برثانیه و متوسط جهانی سرعت آپلود ۵۲.۳۱ مگابیت برثانیه و تاخیر، ۲۱ میلی ثانیه بود.


رتبه یک تا پنج اینترنت موبایل در جهان تا ماه دسامبر ۲۰۲۰، به ترتیب به قطر (۱۷۸.۰۱ مگابیت برثانیه)، امارات متحده عربی (۱۷۷.۵۲ مگابیت برثانیه)، کره جنوبی (۱۶۹.۰۳ مگابیت برثانیه)، چین (۱۵۵.۸۹ مگابیت برثانیه) و استرالیا (۱۱۲.۶۸ مگابیت برثانیه) متعلق می باشد. همین طور رتبه یک تا پنج اینترنت پهن باند ثابت در جهان، به ترتیب به تایلند ( ۳۰۸.۳۵ مگابیت برثانیه)، سنگاپور (۲۴۵.۳۱ مگابیت برثانیه)، هنگ کنگ (۲۲۶.۸۰ مگابیت برثانیه)، رومانی (۱۹۰.۶۰ مگابیت برثانیه) و سوئیس (۱۸۸.۸۸ مگابیت برثانیه) متعلق می باشد.
هم اکنون متوسط سرعت دانلود اینترنت موبایل در ایران ۲۵.۳۰ مگابیت برثانیه و متوسط سرعت آپلود اینترنت موبایل، ۱۱.۳۹ مگابیت برثانیه است که رتبه ایران را به ۸۸ از میان ۱۳۹ کشور رسانده است. این در حالیست که در ماه اکتبر ۲۰۲۰، متوسط سرعت دانلود اینترنت موبایل در ایران، ۲۶.۹۳ مگابیت برثانیه و متوسط سرعت آپلود اینترنت موبایل، ۱۱.۶۳ مگابیت برثانیه بود.


همین طور طبق این آمار، اینترنت موبایل ایران هم اکنون از نیکاراگوئه و گواتمالا کندتر و از گینه نو و روآندا سریع تر است.هم اکنون در حوزه اینترنت ثابت، متوسط سرعت دانلود در ایران، ۱۸.۳۳ مگابیت برثانیه و متوسط سرعت آپلود ۱۱.۱۳ مگابیت برثانیه است که رتبه ایران را به ۱۳۶ می رساند. در حوزه اینترنت ثابت در ما اکتبر ۲۰۲۰، متوسط سرعت دانلود در ایران، ۱۹.۰۸ مگابیت برثانیه و متوسط سرعت آپلود ۱۱.۳۵ مگابیت برثانیه بود.
همین طور طبق این آمار، اینترنت موبایل ایران هم اکنون از اوکراین و مالزی کندتر و از کنیا و روسیه سریع تر است.


1399/11/05
22:13:12
0.0 / 5
1060
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است