بازی لیزر تگ در ایران

رئیس جمهور سابق برزیل مشاور هواوی شد

رئیس جمهور سابق برزیل مشاور هواوی شد شرکت چینی هواوی برای تداوم نفوذ در برزیل و افزایش شانس راه اندازی شبکه نسل پنجم این کشور رئیس جمهور سابق این کشور را بعنوان مشاور خدمات نسل پنجم به خدمت گرفت.به گزارش لیزر تگ به نقل از زد دی نت، میشل تمر که از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ رئیس جمهور برزیل بود، پس از استیضاح و برکناری سلف خود، دیلما روسف به این سمت رسید. وی مقرر است بعنوان مشاور شرکت هواوی فعالیت کند تا حضور این شرکت در بازار محلی برزیل تضمین شود و شانس پیروزی آن در مناقصه ارائه خدمات مخابراتی نسل پنجم افزایش یابد.
قرار بود مناقصه خدمات نسل پنجم تلفن همراه برزیل در مارس سال ۲۰۲۰ برگزار شود، اما شیوع ویروس کرونا آنرا به تأخیر انداخت. هواوی که نگران نفوذ و فشار آمریکا بر برزیل برای حذف آن از بازار مخابراتی این کشور است به جلب همکاری چهره های سیاسی برجسته برزیل برای افزایش نفوذ خود روی آورده است.
میشل تمر یک حقوق دان و استاد حقوق اساسی در دانشگاه است و در جریان رسیدگی به برخی اتهامات مربوط به پول شویی و ستاندن رشوه توسط دولت برزیل در سال ۲۰۱۹ برای مدت کوتاهی بازداشت شده بود.
وی مقرر است برای موفقیت هواوی در مناقصه خدمات نسل پنجم در برزیل به این شرکت سفارش های حقوقی ارائه نماید. وی دوستان و حامیانی در کنگره برزیل دارد که می توانند به وی برای موفقیت هواوی کمک کنند.

1399/11/05
01:07:06
0.0 / 5
1171
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است