بازی لیزر تگ در ایران

ممنوعیت تبلیغات تركیه برای توییتر و پینترست

ممنوعیت تبلیغات تركیه برای توییتر و پینترست سازمان فناوریهای اطلاعات و ارتباطات ترکیه تحت قانون جدید شبکه اجتماعی، ممنوعیت تبلیغات در توییتر، پریسکوپ و پینترست را اعلام نمود.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، قانون جدید شبکه اجتماعی در ترکیه شرکتهای رسانه اجتماعی را که روزانه بیش از یک میلیون بار بازدید دارند، ملزم می کند نمایندگان محلی در ترکیه تعیین کنند. شرکتهایی که هنوز نماینده ای در ترکیه منصوب نکرده اند، اجازه تبلیغات ندارند. فیسبوک روز دوشنبه به شرکتهایی پیوست که تا حالا اعلام نموده اند در حال انتصاب چنین نماینده ای هستند. یوتیوب که متعلق به شرکت گوگل است هم یک ماه پیش اعلام نمود تصمیم گرفته است نماینده ای در این کشور منصوب کند.

تصمیم درباره ممنوعیت تبلیغات در توییتر، اپلیکیشن پخش لایو پریسکوپ و اپلیکیشن اشتراک گذاری عکس پینترست که بوسیله نشریه رسمی اعلام شد، از روز سه شنبه اجرائی می شود.

این قانون به مقامات ترکیه اجازه می دهد بجای بلاک کردن محتوا که در گذشته انجام می داند، محتوا را از این پلتفرمها حذف نمایند.

بر اساس گزارش رویترز، فیسبوک، یوتیوب و توییتر ماههای پیش در ترکیه به سبب عدم رعایت قانون جریمه شده بودند. شرکتهایی که این قانون را رعایت نکنند، بعد از روبرو شدن با جریمه و ممنوعیت تبلیغات، در مرحله آخر پهنای باندشان به میزان ۹۰ درصد کاهش پیدا خواهدنمود و در حقیقت دسترسی به آنها قطع می شود.
1399/10/30
22:58:43
0.0 / 5
1050
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است