بازی لیزر تگ در ایران
به دلیل شیوع ویروس كرونا

الكامپ به تعویق افتاد

الكامپ به تعویق افتاد سازمان نظام صنفی كامپیوتری از تعویق برگزاری بیست وششمین نمایشگاه بین المللی الكترونیك و كامپیوتر (ایران الكامپ 2020) به سبب شیوع ویروس كرونا آگاهی داد.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، با شیوع ویروس کرونا در جهان، خیلی از نمایشگاه ها به تعویق افتاده و برخی لغو شدند. برگزاری بعضی از نمایشگاه های فناوری توسط شرکت های بزرگی مانند فیسبوک و مایکروسافت نیز به صورت آنلاین انجام شد، همانطور که خیلی از این شرکت ها از همان ابتدا روش دورکاری را برای کارکنان خود در نظر گرفتند.
مقرر بود بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، الکامپ ۲۰۲۰، با شعار آینده بهتر، تیرماه ۱۳۹۹ برگزار شود، اما به سبب شیوع کرونا، این نمایشگاه به تاریخ ۲۸ تا ۳۱ شهریورماه موکول شد.
در این راستا به نقل از سازمان نظام صنفی کامپیوتری، ستاد اجرایی الکامپ ۲۶ در اطلاعیه ای با اشاره به استقبال شرکت ها، استارت آپ ها و سازمان های دولتی که منجر به پیش ثبت نام بی سابقه برای بیش از ۳۰ هزار متربع فضای نمایشگاهی و ۷۰۰ شرکت کننده شد، اعلام نمود: باتوجه به شیوع مجدد ویروس کرونا و نگرانی هایی که در مورد به خطر افتادن سلامت شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان وجود دارد تاریخ برگزاری نمایشگاه الکامپ به ماه های پایانی سال جاری موکول می شود.
تصمیم به تعویق نمایشگاه در امتداد رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و سفارش های ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا و طی فرآیندی مشترک با شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی گرفته شده و تیم برگزاری بزرگترین گردهمایی فناوری اطلاعات کشور از همه همکارانی که برای این فرصت سالانه در آخر شهریور ماه برنامه ریزی کرده بودند پوزش می طلبد.
ستاد اجرایی الکامپ با پایش شرایط، اولویت خودرا برگزاری نمایشگاه با ایمن ترین روش های ممکن اعلام و زمان جدید و نحوه برگزاری به محض آماده شدن به اطلاع علاقه مندان توسعه فضای فناوری اطلاعات ایران خواهد رسید.1399/05/26
14:27:29
5.0 / 5
1844
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است