بازی لیزر تگ در ایران
وزیر ارتباطات:

از فیلترشكن استفاده نمی كنم

از فیلترشكن استفاده نمی كنم به گزارش لیزر تگ وزیر ارتباطات با اشاره به اینكه از فیلترشكن برای ورود به شبكه های ارتباطی استفاده نمی كند اظهار داشت: شرایطی فراهم گشته است كه برخی افراد و مسئولان با عنایت به مسئولیت شان می توانند از اینترنت بدون فیلتر استفاده كنند.


به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در مراسم اختتامیه نخستین همایش سازمان های مردم نهاد در شیراز، درباره عضویت خود در شبكه توئیتر اضافه كرد: بنابر قانون فعالیت توئیتر در ایران ممنوع شده است چون قانونگذار میتواند حكم بدهد كه فعالیت شركت خارجی در ایران ممنوع شود اما فعالیت ایرانی ها در توییتر ممنوع نیست چون هیچ قاضی و هیچ دستگاهی نمی تواند حكم عمومی بدهد مگر اینكه مصوبه مجلس شورای اسلامی باشد.
او با انتقاد از اینكه علی رغم دستور رییس جمهوری در خصوص اینكه حداقل دو معاون جوان در دستگاه های اجرایی انتخاب شود، هنوز این اتفاق رخ نداده است، اضافه كرد: با این وجود آقای رییس جمهور این اقدام را از خودشان آغاز كرده و من را بعنوان وزیر انتخاب كردند.
وی بیان اینكه نباید اینگونه باشد كه تنها وقتی نیاز داریم، جوانان را فرابخوانیم و پس از آن فراموششان نماییم، خاطرنشان كرد: بیش از ۴۰۰ شهید در استان فارس، با میانگین زیر ۲۰ سال داشته ایم.
وزیر ارتباطات با تاكید بر اینكه در طول برنامه ششم توسعه در وزارت ارتباطات ۵۰ درصد پرسنل بازنشسته شدند، اظهار نمود: طبق دستور العمل به اعزای هر سه نفر بازنشسته یك نفر می تواند وارد حوزه اشتغال شود. روند اقتصاد دنیا به سمت نقش آفرینی جوانان می رود. همینطور در ۱۰ شركت دنیا به لحاظ گردش مالی ۹ تا از آنان در حوزه ارتباطات هستند.
او با اشاره به اینكه ما مجبوریم به جوانان اعتماد نماییم، ادامه داد: اگر می خواهیم پیشرفت نماییم باید به سمت جوانان برویم.
وی در ادامه خاطرنشان كرد: پدران ما با طرح جدیدی تغییراتی را در این كشور تولید كردند و با اعتقاداتی جوانان روز گذشته از زیر بار حرف استكبار جهانی بیرون آمدند. امروز هم جوانان باید هوشیار باشند و آن هم باید همراه با امید باشد، اگر امید نباشد با مشكل مواجه خواهیم شد.
آذری جهرمی در ادامه با اشاره به اینكه هوشیاری این است كه شفافیت تولید نماییم، ادامه داد: جوانان امروز باید خودساخته باشند و كسانی كه دنبال ناامیدی هستند را بشناسند و به آنها متكی نباشند. جوانان هم باید مطالبه گر باشند، امید اگر از بین رفت دیگر به راه درست بازگشتن ممكن نیست.
وزیر ارتباطات با اشاره به اینكه هزینه نگهبانی و حراست بعضی از سایت های مازاد ۳۶ میلیارد تومان است، اظهار نمود: اگر این سایت هارا ببندیم بسیاری بیكار می شوند.
وی در ادامه تصریح كرد: دولت برای ورود به عرصه دیجیتال برنامه ریزی كرده و اقدام خواهد نمود كه با وجود ظرفیتی كه دارد به جایگاه اصلی خود در منطقه از نظر اقتصاد دیجیتال برسیم.


 

1396/11/07
16:37:01
5.0 / 5
4280
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است