بازی لیزر تگ در ایران

این گجت پوشیدنی به بهبود زخم كمك می نماید

این گجت پوشیدنی به بهبود زخم كمك می نماید لیزر تگ: محققان گجتی ساخته اند كه در قوس كف پا قرار می گیرد. این گجت با اعمال فشار به قوس پا به بهبود فشار خون در اندام های پایینی بدن و در نتیجه ترمیم زخم ها و كاهش تورم كمك نماید.به گزارش لیزر تگ به نقل از دیجیتال ترندز، اخیرا محققان یك گجت پوشیدنی جدید ساخته اند. این گجت كه Footbeat نام دارد شامل یك موتور كوچك اما قدرتمند است كه به صورت چرخه وار و دقیق به قوس كف پا فشار وارد می نماید.
این گجت در كفی كفش یا به صورت یك كفش عرضه می گردد. Footbeat می تواند با بهبود گردش خون در بخش اندام های پایینی بدن فرایند ترمیم زخم های بدن را سرعت بخشد و موادی مانند لاكتات را از بدن خارج كند. بنابراین می توان این گجت را قلبی برای پا هم نامید.
این گجت برای افرادی مناسب می باشد كه دچار تورم، نارسایی وریدی، انسداد لنف، فاسیات پاستار، زخم های پا و نوروپاتی محیطی هستند.
درهرحال این دستگاه در بخش قوس كف پا قرار می گیرد. هنگامیكه گجت روشن می شود، یك پمپ در فواصل زمانی مشخص فشاری به پا وارد می نماید. میزان فشار پمپ معادل فشاری است كه هنگام راه رفتن و دویدن به پای فرد وارد می گردد. البته هنگامیكه كاربر راه می رود، می تواند گجت را خاموش كند.
آزمایش های كلینیكی نشان داده این گجت بسیاركارآمد است.

1396/11/02
14:09:12
5.0 / 5
5316
تگهای خبر: بدن , گجت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است