بازی لیزر تگ در ایران
نامه یك تشكل صنفی سینمایی خطاب به دو وزیر

برای ماندن مردم در خانه ها وی او دی ملی را تاسیس كنید

برای ماندن مردم در خانه ها وی او دی ملی را تاسیس كنید لیزر تگ: انجمن صنفی تهیه كننده ـ كارگردانان فیلم های سینمایی در نامه ای خطاب به سیدعباس صالحی (وزیر ارشاد) و آذری جهرمی (وزیر ارتباطات) اجرای ضربتی پروژه «تاسیس وی. او. دی. ملّی» را خواهان شدند.


در این نامه كه در اختیار ایسنا قرار گرفته آمده است: «از جمله دلایلی كه خانه نشین شدن جمعیت در چین، كره جنوبی، ایتالیا و كشورهایی از این قبیل آسان تر از ایران صورت میگیرد و با بسته شدن سینما، تئاتر و مراكز اجتماعی و تفریحی رفت و آمد در سطح شهرهایشان سریع تر كاهش میابد این است كه از زیر ساخت های قوی اینترنتی برخوردار می باشند و می توانند در این ایام نفس گیر و ملال آور با برنامه های متنوع اوقات فراغت تحمیل شده بر مردم را به نحوی موثر پُر كنند.
توقع از میلیونها كودك، نوجوان، مرد، زن، پیر و جوان كه از تحصیل، كسب و كار، گردش و تفریح و امانده اند و با بیرون افتادن از جریان پرشتاب روزمره باید در خانه ها بنشینند و با تعلیق، افسردگی، اضطراب و ترس كنار بیایند، توقعی نیست كه بدون چاره اندیشیهای لازم به آسانی براورده شود و برای مدتی نامعلوم ادامه پیدا كند.
یك اقدام عملی و گره گشا كه میتواند مردم را در گذراندن این روزهای سخت همراهی كند، راه اندازی یك شبكه سراسری «وی. او. دی. ملی » است كه بیش از صد فیلم سینمایی تولید شده در سال قبل را (كه اینك در پشت در بسته سالنهای سینما زمین گیر شدهاند) به خانه های مردم بیاورد و با ایجاد رونق فوق العاده در نمایش خانگی به خلوت شدن شهرها و قرار گرفتن ملت در خانه ها یاری برساند.
راه اندازی پروژه «وی او دی ملی» نه تنها در مدیریت شرایط كنونی تاثیری تعیین كننده دارد بلكه به تعطیل شدن بازار سیاه و بریده شدن دست سارقان و قاچاقچیان نیز از جریان تولید داخلی مدد میرساند.
«وی. او. دی. ملی» یعنی بازاری امن كه در آن فیلمهای تازه و پر آوازه داخلی در دسترس میلیونها مخاطب علاقمند قرار می گیرند و مردم نیز با انتخاب و تماشای این فیلمها بهای آنها را بجای بازار سیاه مستقیما به تولید كنندگان و صاحبان آثار پرداخت میكنند.
اجرای ضربتی پروژه «تاسیس وی. او. دی. ملّی» ضمن مدد رساندن به عموم مردم برای تحمل این روزهای سخت، سینمای كشور را نیز در دستیابی به بازاری شفاف و قانونمند یاری می رساند.
انجمن تهیه كننده/ كارگردانان سینمای ایران آماده است تا در این راه در كارشناسی و عملیاتی شدن این پروژه همكاریهای لازم را به عمل در آورد.»

منبع:

1398/12/26
14:41:28
5.0 / 5
2974
تگهای خبر: اینترنت , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است