بازی لیزر تگ در ایران
زارع پور اعلام كرد؛

اقدامات دولت سیزدهم برای تقویت شبکه های اجتماعی بومی

اقدامات دولت سیزدهم برای تقویت شبکه های اجتماعی بومی به گزارش لیزر تگ، وزیر ارتباطات اظهار داشت: معافیت مالیاتی کسب و کارهای فعال در سکوهای داخلی و فراهم کردن زیرساخت تماس تصویری برون سکویی همچون اقدامات برای مزیت بخشی به پیامرسان ها بوده است.به گزارش لیزر تگ به نقل از مهر، عیسی زارع پور در شبکه اجتماعی ویراستی نوشت: تامین تجهیزات مورد نیاز همچون سرور، تجهیزات ارتباطی و ذخیره سازی؛ توسعه مراکز داده اصلی و پشتیبان؛ کمک به ابری سازی؛ ارائه خدمات امن سازی و پشتیبانی حقوقی و قضائی، قسمتی از اقدامات برای تقویت پیام رسانها و رسانه های اجتماعی بومی به عنوان سرمایه های دیجیتال کشور است.
معافیت مالیاتی کسب و کارهای فعال در سکوهای داخلی، فراهم کردن زیرساخت تماس تصویری برون سکویی، شروع ارائه خدمات الکترونیک پرکاربرد دولتی و فراهم کردن مقدمات صدور پروانه فعالیت همچون اقدامات برای مزیت بخشی به پیامرسان ها و رسانه های اجتماعی داخلی در این دوره بود.
«اتصال متقابل» بین پیامرسان های ایرانی از دیگر دستاوردهای این دوره است که اکنون بین پیامرسان های ایتا، بله، سروش+، گپ و آیگپ برقرار است. کاربران با فعال کردن این توانایی در پیامرسان مورد علاقه خود، به دیگران اجازه می دهند که از سایر پیام رسانها به او پیام بدهند.

1403/04/19
14:43:17
0.0 / 5
90
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
x
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است