بازی لیزر تگ در ایران

تلگرام در برزیل مسدود می شود

تلگرام در برزیل مسدود می شود لیزر تگ: الکساندر دی مورائس، قاضی دادگاه عالی برزیل فرمان داد پیامرسان تلگرام به سبب امتناع مکرر از عمل به فرامین قضایی این کشور برای مسدود کردن حساب های نشر دهنده اکاذیب، مسدود شود.به گزارش لیزر تگ به نقل از ایسنا، پاول دوروف، موسس تلگرام در واکنش به این حکم از بی اعتنایی شرکتش پوزش خواست و از دادگاه خواست حکم خودرا چند روز به تعلیق بیاندازد تا این شرکت پایبندی به قوانین را بهبود دهد.

بولسونارو، رییس جمهور راستگرای برزیل و حامیانش برای انتشار اطلاعات انبوه عمدتاً به تلگرام متکی بوده اند برای اینکه شرکت های فناوری بزرگتر مانند مِتا که صاحب پیامرسان واتساپ است، گوگل آلفابت و توییتر به فرامین دادگاه عالی درباره مسدود کردن حسابهای نشردهنده اکاذیب عمل کرده اند.

طبق حکم مورائس، تلگرام مکررا در مسدود کردن حسابهای متخلف اهمال نموده و تصمیمات دادگاه را نادیده گرفته است.

این قاضی برزیلی به مدیر رگولاتور مخابرات برزیل ۲۴ ساعت فرصت داد تا مسدود شدن تلگرام را اجرا نماید مگر اینکه تلگرام فرامین قضایی این کشور را رعایت کرده و جریمه های خودرا بپردازد و نماینده ای برای حضور در دادگاه معرفی نماید.

بر اساس گزارش رویترز، مورائس همین طور به اپل و گوگل فرمان داد کمک کنند مانع دسترسی کاربران از پلت فرم هایشان جهت استفاده از تلگرام در برزیل شوند. این دو شرکت در این زمینه اظهارنظر نکردند.

منبع:

1401/01/01
13:06:04
0.0 / 5
348
تگهای خبر: اپل , اطلاعات , تلگرام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

لیزر تگ

لیزر و بازی

lazertag.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لیزر تگ محفوظ است